زیبا زی

چگونه به خودتان برسید؟!

همه به یه کمی وقت برای خودشون نیاز دارن. بخصوص زنان به این زمان نیاز دارن تا بعد از یه روز پرکار به خودشون برسن. همونطوری که یه ضرب المثل قدیمی میگه، مردا از طلوع تا غروب خورشید کار میکنن اما کار یه زن هیچوقت تموم نمیشه. این گفته قطعا درسته. زمان گذاشتن برای خودتون خواسته زیادی نیست. مهم نیست اگه آخره شبه یا صبح زوده، وقت بذارین و به خودتون برسین. با خودتون رفتار خوبی داشته باشین. ما چندتا از این روشها رو براتون میگیم تا احساس خوبی داشته باشین و کمی به خودتون برسین!

زیبایی

 1. کف پاتون رو خیس کنین. یه لگن بردارین و با آب گرم و روغن بچه و ویتامین E پرش کنین و پاتون رو در این لگن خیس کنین.
 2. بعد از اینکه پاتون خیس خورد میتونین ترکهای کف پاتون رو از بین ببرین. نمک دریایی میتونه کمک زیادی بهتون بکنه. (یه روش سنتی برای لایه برداری از کف پا در بین ما ایرانیها استفاده از سنگ پاست)
 3. از حباب ها لذت ببرین. برای خودتون یه حمام پر از حباب درست کنین و در همین حین یه ماسک صورت هم بذارین.
 4. پاهاتون رو به آرامی نوازش کنین. یه جوراب آماده کرده و بعد از اینکه به پاهاتون کرم زدین بپوشینش. پوشیدن جوراب در طول شب اجازه میده که کرم به پوست نفوذ کنه.
 5. دستاتون رو تسکین بدین. همونطوری که به صورتتون توجه میکنین با استفاده از لوسیون ها یا حتی کرم صورتتون بخصوص شبها از دستاتون مراقبت کنین.
 6. با استفاده از ماسک ها صورتتون (مثل آواکادو، کائولن و رزماری) دستاتون رو عمیقا پاک کنین. این کار باعث نرمی فوق العاده دستا میشه.
 7. کل پوستتون رو درمان کنین. یادتون نره که از لوسیون برای بقیه بدنتون استفاده کنین و توجه ویژه ای هم به گردن داشته باشین.
 8. از عطر استفاده کنین تا حال و هواتون عوض بشه. میتونین بعد از حمام از اسپری های بدن که رایحه های متنوع دارن استفاده کنین.
 9. یادتون نره که روی ساق و ران پا هم لوسیون یا کرم بزنین.
 10. به دندان ها طراوت بدین. مراقبت از دندوناتون رو به عادت تبدیل کنین و یادتون نره که از نخ دندون استفاده کنین.
 11. خوب بخورین. برای خودتون یه وعده غذای عالی و خوشمزه درست کنین.
 12. شب برای خودتون یه فیلم خوب بذارین و پاتون رو روی هم بندازین و استراحت کنین. شبها برای خودتون یه کم صرف کنین.

منبع: wikihow

برچسب ها
مشاهده بیشتر
تبلیغات در نوین زی

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 13 =

بستن