خانواده

چگونه به اهداف خود در مدرسه برسید؟

  • به اونچه که در طول سال تحصیلی میخواین به دست بیارین، فکر کنین. برای این مقاله به عنوان مثال ما از نمرات خوب شما استفاده میکنیم.

670px-Reach-Your-School-Goals-Step-1

  • یک لیست با سه بخش مساوی تهیه کنین. اهداف بزرگ، اهداف متوسط، اهداف کوچیک.  همه ی اهدافتون با هر میزان اهمیت باید نوشته بشن که از این طریق اهداف کوچیک باعث رسیدن شما به اهداف متوسط و اهداف متوسط شما باعث رسیدنتون به اهداف بزرگ بشن. برای مثال، هدف کوچیک: تکالیفتون رو در به موقع انجام بدین. هدف متوسط: ۸۰ درصد و یا بیشتر درس ها رو در کارنامه با نمره خوبی قبول بشین. هدف بزرگ: به یک دانشجوی نمونه تبدیل بشین.

670px-Reach-Your-School-Goals-Step-2

  • اگه شما تواناییتون کم شده و یا انگیزه‌تون کاهش پیدا کرده، خودتون رو در شرایطی تجسم کنین که به هدفتون رسیدین. به لحظه ای فکر کنین که به هدفتون رسیدین و نسبت به خودتون خیلی افتخار میکنین. اگه هنوز انگیزه لازم رو ندارین، چرا از دوستتون کمک نمیگرین؟
  • مطمئن بشین که اهداف کوچیکتون رو دنبال می کنین، وهمه چیز باید خوب پیش بره.به همین ترتیب در یک چشم به زدن به اهدافتون میرسین.

670px-Reach-Your-School-Goals-Step-3

 

منبع: wikihow

 

 

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر
تبلیغات در نوین زی

مطالب مشابه

0 thoughts on “چگونه به اهداف خود در مدرسه برسید؟”

  1. سلام و عرض خسته نباشید،سایت خوب و مفیدی دارین و بابت مطالبتون سپاسگذارم.اما اگه میشه مطالبتون رو بیش تر کنین،منظورم متن نشونه!بازم ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 2 =

بستن